Хлібниця Maestro щільно закривається відкидною кришкою, завдяки чому ваш хліб та випічка будуть свіжими дуже довго. Завдяки гарному дизайну вона чудово впишеться в інтер'єр вашої кухні та стане її прикрасою. Хлібницю можна використовувати для зберігання будь-яких хлібобулочних виробів: від великих буханців до булочок, бубликів або кексів.
- Матеріал: нержавіюча сталь
- Розмір: 38,5 x 19 x 25,5 см
- Ергономічний дизайн
- Екологічно чисті матеріали
- Якість і функціональність
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Хлібниця |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Нержавіюча сталь |
| Тип кришки | Відкидна |
| Довжина | 38.5 см |
| Ширина | 19 см |
| Висота | 25.5 см |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Maestro |
Інформація для замовлення
- Ціна: 740 ₴











