Розділювальна дошка Maestro MR-1651-30 30х18см.
Виробник: Maestro; Форма: Прямокутна; Матеріал: пластик; Довжина: 300.0мм; Ширина: 180.0 мм; Товщина: 90.0 мм; Ручка: Одна; Кількість у наборі: 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Товщина | 90 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ручка | Одна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴



