Кухонна дошка Maestro MR-1655-25 25*15см
Виробник: Maestro; Форма: Прямоугольная; Матеріал: Пластик; Довжина: 250 мм; Ширина: 150 мм; Товщина: 90 мм; Ручка: Одна; Кількість в наборі: 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Товщина | 90 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ручка | Одна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴



