Настільна сушка для посуду має елегантний дизайн хромовану поверхню.Конструкція сушки має 2 рівня для розміщення оптимальної кількості посуду. Верхній рівень призначений для зберігання тарілок, рівна поверхня нижнього рівня дозволяє сушити чашки, стакани. Сушка має бічні кріплення для склянок з одного боку і бічний відсік для столових приладів. Сушка доповнено знімним пластиковим лоток для збору води, що стікає. Розміри сушарки для посуду: 53*26,5*39см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Тип сушіння | Настільна |
| Кількість рівнів сушіння | Два |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Хромоване |
| Наявність піддону | Так |
| Матеріал піддону | Пластик |
| Довжина | 530 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 390 мм |
- Ціна: 505 ₴





