Є 1 ОДИНИЦЯ ТОВАРУ В ЯКІЙ ПРИСУТНЯ ПОДРЯПИНА НА ПЕРЕДНІЙ ПАНЕЛІ, ДИВІТЬСЯ ФОТО!!! ТАКИЙ ВАРІАНТ ДОСТУПНИЙ по ціні 800грн!!!
Хлібниця Bohmann BH-02-547
- Плоский верх дозволяє додатково щось поставити.
- Зберігання хліба і будь якої випічки.
- Виготовлена з гігієнічних та екологічних матеріалів.
- Легке плавне відкривання, не потрібно зайвого місця при відкритті.
- Міцна металева конструкція і спереду бамбук.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bohmann |
| Тип | Хлібниця |
| Тип кришки | Відкидна |
| Матеріал | Бамбук |
| Колір | Чорний |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 35.5 см |
| Висота | 21.5 см |
| Довжина | 29 см |
| Матеріал кришки | Бамбук |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 540 ₴







