Форма для запікання Marinex рівномірно розподіляє і довго зберігає тепло. Простота у догляді, легко миється, в тому числі і в посудомийній машині. Можна використовувати в духових шафах, морозильних камерах. Форма Marinex виготовлена з якісного матеріалу - жароміцного скла.
Розмір 32,6*17,6*7см
Об'єм 2,1л
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marinex |
| Призначення форми | Для печива, Для бісквіта, Для лазаньї, Для птиці, Для м'яса, Для риби |
| Загальний об`єм форми | 2100 мл |
| Довжина | 326 мм |
| Тип форми | Прямокутна |
| Висота стінок | 70 мм |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Матеріал | Жаростійке скло |
| Ширина | 176 мм |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴



