
Плойка Magio МG-705 32 мм 35Вт кераміка
530 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 00-00001436
+380 (95) 376-35-45
Артур- +380 (68) 438-85-31Наталія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плойка для завивки волосся MG-705 – прекрасний помічник, з їх допомогою можна зробити веселі, пустотливі, сексуальні і пружні кучері. Ви можете експериментувати до безкінечності, створюючи дивовижні локони за допомогою цих щипців. Адже така зачіска, незалежно від моди, виглядає вигідно, красиво і доречно. Ця модель оснащена зажимом для фіксації локона, що зручно і безпечно. Ці щіпці, на відміну від інших, підходять для використання в домашніх умовах. Щадна керамічна поверхня нагрівається швидко і рівномірно, а тому набагато дбайливіше впливає на поверхню вашого волосся. Потужність приладу – 35 Вт, що сприяє швидкому нагріванню. Щипці діаметром 32 мм дозволяють створювати великі локони, а також створювати супер об’єм у коренів. Підставка створює додаткову зручність при використанні. Адже коли вона є, рука автоматично опускає на неї плойку, не доводиться виглядати місце, куди діти прилад. Час роботи плойки на волоссі обмежується отриманням бажаного локона, а не тим, куди її поставити.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Тип | Плойки |
| Споживана потужність | 35 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Керамічне покриття | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Діаметр щипців | 32 мм |
| Затискач для фіксації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 530 ₴






