
Плита комбінована Beko FSS52020DW 50*60 електродуховка біла
13 350 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 00-00008243
- +380 (68) 438-85-31Наталія
Забудьте про нескінченне відшкрібання жиру та пригорілої їжі. Завдяки системі очищення SteamShine® ваша духова шафа виконає всю важку роботу за вас. Просто налийте в деко трохи води та спостерігайте за технологічною магією. SteamShine® розм’якшує залишки жиру та їжі всередині духової шафи, після чого їх достатньо просто витерти.
Високоефективні газові конфорки
Швидше й ефективніше приготування їжі завдяки спеціальній конструкції конфоркиНе позбавляйте себе здорової їжі через напружений день. Тепер ви зможете швидше й ефективніше готувати будь-які страви на газовій варильній поверхні. Високоефективні газові конфорки споживають менше газу та прискорюють процес приготування порівняно зі стандартними конфорками. Тому навіть коли у вас замало часу, ви зможете швидко приготувати смачну й корисну вечерю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Варильна поверхня | Газова |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Духова шафа | електричний |
| Ширина плити | 50 см |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Матеріал решітки | Емальована сталь |
| Характеристики духової шафи | |
| Об'єм духової шафи | 60 л |
| Гриль | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Вага | 43.5 кг |
- Ціна: 13 350 ₴


