
Плита склокерамічна Beko FSS57000GW 50*60 біла
15 500 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 00-00008259
+380 (95) 376-35-45
Артур- +380 (68) 438-85-31Наталія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зручне очищення за допомогою пару
Забудьте про нескінченне відшкрібання жиру та пригорілої їжі. Завдяки системі очищення SteamShine® ваша духова шафа виконає всю важку роботу за вас. Просто налийте в деко трохи води та спостерігайте за технологічною магією. SteamShine® розм’якшує залишки жиру та їжі всередині духової шафи, після чого їх достатньо просто витерти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Варильна поверхня | електрична |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Духова шафа | електричний |
| Ширина плити | 50 см |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Характеристики духової шафи | |
| Об'єм духової шафи | 60 л |
| Гриль | Так |
| Тип гриля | електричний |
| Очищення духовки | Очищення парою |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Вага | 37.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 500 ₴


