
Холодильник Indesit I55T1612S сіра верхня морозильна камера
12 500 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 00-00008260
- +380 (68) 438-85-31Наталія
Push&GO
Активуйте додаткову потужність охолодження лише одним натисканням
На 40% швидше відновлення оптимального рівня температури для кращого зберігання продуктів після великого походу за продуктами.
З функцією PUSH&GO ви можете зберігати продукти при потрібній температурі, навіть коли холодильник повністю завантажений.
Reversible Door
Холодильник адаптується до простору вашої кухні – можливість зміни напрямку відкривання дверей дозволяє вам вибрати, чи вони відкриваються ліворуч, чи праворуч. Це дозволяє легко підібрати прилад до планування вашої кухні та ваших звичок. Ця практична функція забезпечує більшу свободу в плануванні та зручніше щоденне використання.
Invertor
Вдосконалений інверторний компресор сприяє винятково тихій роботі холодильника, який постійно регулює свою швидкість, підтримуючи оптимальні умови охолодження з мінімальним рівнем шуму (близько 35 дБ). Завдяки плавному регулюванню потужності пристрій швидко реагує на зміни температури, стабілізуючи її всередині холодильника та зменшуючи споживання енергії. Ця технологія підвищує комфорт щоденного використання, дозволяючи вам насолоджуватися тишею на кухні та свіжістю продуктів, що зберігаються, одночасно заощаджуючи на рахунках за електроенергію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Indesit |
| Розташування морозильної камери | Верхнє |
| Кількість камер | 2 |
| Загальний об`єм | 250 л |
| Об'єм морозильної камери | 46 л |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Клас енергоспоживання | E |
| Розморожування холодильної камери | статичне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Кількість дверей | 2 |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Потужність заморожування | 2.1 кг/добу |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1606 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Глибина | 574 мм |
| Вага | 46.5 кг |
- Ціна: 12 500 ₴








