
Холодильник Beko RDSA 240K20S 146*54*57 см сріблястий верхня морозильна камера
12 500 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 16401
- +380 (68) 438-85-31Наталія
Ця модель ідеально підійде для будь-якої кухні завдяки можливості перенавішування дверцят, що дозволяє вибрати зручний напрямок відкривання. Технологія MinFrost суттєво зменшує накопичення льоду, полегшуючи догляд за морозильною камерою, а міцні полиці із загартованого скла та спеціальна полиця BottleFlex дозволяють максимально зручно та безпечно розміщувати пляшки.
Зміна напрямку відкривання дверей
Цей холодильник можна підлаштувати під будь-яке планування кухні, бо дверцята можна перевісити. Ви самі обираєте, в який бік вони будуть відчинятися — вліво чи вправо. Це особливо корисно, якщо ви хочете поставити два прилади поруч, щоб вони відкривалися в різні боки.
Зміна напрямку відкривання дверей
Цей холодильник можна підлаштувати під будь-яке планування кухні, бо дверцята можна перевісити. Ви самі обираєте, в який бік вони будуть відчинятися — вліво чи вправо. Це особливо корисно, якщо ви хочете поставити два прилади поруч, щоб вони відкривалися в різні боки.
Міцні скляні полиці
Вам не потрібно переживати за цілісність полиць, коли ви ставите в холодильник щось важке, наприклад, велику каструлю з їжею. Кожна полиця виготовлена із загартованого скла і витримує до 25 кг навантаження. Вони надійно захищені від подряпин і випадкових тріщин, що робить їх набагато практичнішими за звичайне скло.
Полиця BottleFlex
Це дуже зручна складана полиця, спеціально розроблена для зберігання пляшок. Ви можете переставляти її по всьому холодильнику або скласти, якщо вона вам зараз не потрібна. Це дає можливість гнучко організувати простір і легко розмістити навіть великі пляшки на 1,5 літра.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Розташування морозильної камери | Верхнє |
| Кількість камер | 2 |
| Загальний об`єм | 226 л |
| Об'єм морозильної камери | 46 л |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Клас енергоспоживання | E |
| Розморожування холодильної камери | статичне |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість дверей | 2 |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Потужність заморожування | 2 кг/добу |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1465 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Глибина | 574 мм |
| Вага | 41.5 кг |
- Ціна: 12 500 ₴




