
Холодильник дорожній Ardesto CR-21L 21 л 2в1 220/12В USB-порт, нагрівання 55 °C охолодження 18-20 °C
3 555 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 00-00008291
+380 (95) 376-35-45
Артур- +380 (68) 438-85-31Наталія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ARDESTO CB-21L – універсальний дорожній холодильник 2 в 1, що поєднує функції охолодження і підігріву. Місткість 21 л робить його зручним для подорожей і сімейного відпочинку. Завдяки елементу Пельтьє пристрій охолоджує вміст на 18–20 °C нижче температури довкілля або нагріває до 55 °C, а світлові індикатори відображають активний режим. Живлення можливе від мережі 12 В або 220–240 В. Модель вирізняється низьким рівнем шуму (до 26 дБ) і легкою конструкцією (4,3 кг), має ергономічне руків’я з фіксацією кришки. У разі знеструмлення холодильник слугуватиме корисним резервним рішенням для тимчасового збереження продуктів завдяки ефективній ізоляції та можливості живлення від Power Bank або автомобіля.
- Об’єм 21 л
- Функція охолодження до 18–20 °C нижче температури довкілля
- Функція нагрівання до 55 °C
- Елемент Пельтьє з автоматичним перемиканням полярності
- Живлення 12 В (прикурювач), 220–240 В (розетка), USB (Power Bank)
- Режим ECO (енергоспоживання 10 Вт)
- Рівень шуму до 26 дБ
- Світлові індикатори режимів «охолодження»/«підігрів»
- Корпус із харчового пластику (ПЕ, ПП)
- Теплоізоляція з пінополіуретану
- Велике ергономічне руків’я
- Розмір 449 × 287,5 × 348 мм
- Вага 4,3 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Тип живлення | Повербанк, Мережа 220 В, Мережа 12 В |
| Режими роботи | Охолодження, Нагрів |
| Загальний об`єм | 21 л |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Салатовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 380 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Вага | 5.29 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 555 ₴











