
Холодильник Bosch KGN36NW306 186см Білий
28 900 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 00-00008299
- +380 (68) 438-85-31Наталія
Холодильник із нижньою морозильною камерою
У цьому холодильнику холодильне відділення міститься прямо навпроти вас, на рівні грудей. У нижній частині розташовується простора морозильна камера. Оскільки перегородка ділить холодильник навпіл, вам не доведеться нахилятися, щоб дістати продукти з холодильного відділення.
Зручне зберігання овочів і фруктів
MultiBox прозорий ящик із хвилястим дном для ідеальних умов зберігання овочів і фруктів.
Захищає заморожені продукти від розморожування: функція SuperFreezing
Функція SuperFreezing забезпечує швидке заморожування нових продуктів, запобігаючи розморожуванню вмісту морозильної камери.
Внаслідок цього заморожені продукти зберігають свій смак навіть під час додавання нових продуктів.
FreshSense: клімат-контроль вашого холодильника
Постійна температура в холодильнику — вирішальний чинник у досягненні тривалого терміну зберігання продуктів. Датчики FreshSense постійно контролюють і підтримують температуру в холодильному та морозильному відділеннях.
Полиці з безпечного скла SafetyGlass
Дуже надійні та зручні полички зроблені з міцного та легкого в чищенні скла. Також перевагою таких полиць є те, що у разі падіння вони не розлітаються на осколки, тому забезпечують максимальну безпеку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Кількість камер | 2 |
| Загальний об`єм | 302 л |
| Об'єм морозильної камери | 89 л |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Розморожування холодильної камери | No Frost |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1860 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 660 мм |
- Ціна: 28 900 ₴









