
Пральна машина Ardesto WMS-6109W 6кг/1000об./хв
10 399 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 00-00008328
- +380 (68) 438-85-31Наталія
Автоматична пральна машина з фронтальним завантаженням білизни, вбудованим дисплеєм та збільшеним ілюмінатором білого кольору. Ardesto WMS-6109W розрахована на завантаження 6 кг білизни. Максимальна швидкість віджиму досягає 1000 оборотів у хвилину, а клас енергозбереження – A++.
Збільшений люк
Пральна машина WMS-6109W виконана зі збільшеним діаметром люка, що значно полегшує завантаження білизни.
Дванадцять програм прання
Ми розробили програми для різних типів тканини та ступеня забруднення: Бавовна, Економ, Спортивний одяг, Білизна, Вовна, Пухові вироби, Мікс, Синтетика, Дитячий одяг, Супершвидке прання за 15 хвилин, Полоскання і віджимання, Віджим.
Корисні можливості
Вибір температури води – 20°C, 40°C, 60°C, 90°C. Присутні режими відкладеного прання, очищення барабана та функція блокування від дітей. Стерилізація барабана здійснюється водою з температурою близької до кипіння
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Клас віджиму | C |
| Вибір температури прання | Так |
| Максимальна швидкість віджиму | 1000 об/хв |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Дисплей |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Вага | 53 кг |
- Ціна: 10 399 ₴










