Тепловентилятор Rotex RAS04-H
Виробник: Rotex; Споживана потужність: 2000 Вт; Кількість режимів роботи: 3; Тип управління: Механическое; Тип встановлення: Напольный; Гарантійний термін: 12 мес
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Індикатор роботи | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 265 мм |
| Ширина | 223 мм |
| Глибина | 135 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴





